Akademik Personel Burs

Gübretaş Ziraat Öğrencilerine Burs Veriyor

Yazan
single-image

Gübretaş Ziraat Fakültesi Öğrencilerine Burs Veriyor

Gübretaş Ziraat Burs Miktarları

  • Lisans Öğrencilerine 9 Ay Boyunca Aylık  300 TL
  • Tezli Yüksek Lisans Öğrencilerine 9 Ay Boyunca Aylık 600 TL
  • Doktora Öğrencilerine 9 Ay Boyunca Aylık 900 TL

burs sağlayacak.

TARIMIN GELECEĞİNE DESTEK

Kuruluşundan bu yana Türkiye tarımına katkı sağlamayı misyon edinen GÜBRETAŞ, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında tarım sektöründe nitelikli insan gücünü artırmak amacıyla ziraat fakültelerinde lisans düzeyinde eğitim görüp ekonomik desteğe ihtiyacı olan belli sayıda çiftçi çocuğuna ilk sınıftan başlayarak lisans eğitimi boyunca burs desteği vermektedir.

10 yılı aşkın süredir lisans düzeyindeki çok sayıda ziraat fakültesi öğrencisine burs desteği sağlandı. Ayrıca düzenlenen Bursiyer Buluşması etkinlikleriyle geleceğin ziraat mühendisi olacak bu öğrencilere akademik, mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri de verildi.

2017-18 döneminden itibaren GÜBRETAŞ Eğitim Bursu’nun kapsamının genişletilmesiyle ziraat fakültelerindeki Tezli Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri de bu burs desteğinden yararlanabilmektedir.

Başvurular 30 Kasım 2018 Cuma 23:59 tarihine kadar aşağıdaki linklerden erişilecek formla internet üzerinden yapılacak. Başvuru sonuçları en geç 29 Aralık 2018’de www.gubretas.com.tr internet adresinde açıklanacak.

Gübretaş Ziraat Öğrencilerine Burs Veriyor
5 (100%) 5 vote[s]
Arkadaşlarına Ulaştır

Konu Hakkındaki Yorumun ?

E posta adresiniz gizli paylaşılmayacak.

Diğer Ziyaretçilerin Okudukları