İçeriğe geç

Devem eden web projelerimiz.

Eğitim Merkezleri ve kurumlar için

Eğitim Yazılımları

  • Okul-kurum tanıtım
  • Kurum WebTv
  • Ödev Paylaşım Yönetim Sistemi
  • Online Deneme Sınavı Sistemi
  • Canlı Ders Entegrasyonu
  • Sınıf ve Öğretmen Sistemi 
Hızlı Okuma

Hızlı okuma yazılımı çözümleri

Rehberlik Koçluk

Rehberlik testleri yazılımları

image-section-42-min.jpg
Dijital DERSHANE

Dijital Eğitim Platformu

MEB Müfredatına uygun Ders Merkezi: Konu anlatımları, animasyonlar, etkinlik ve interaktif uygulamalardan oluşan içerikler.

Soru Havuzu: Denematik, Testmatik, Alıştırmatik başlıklarında çöz-öğren testleri.

Kazanım Testleri, Yaprak Testler ve Aylık Deneme Sınavalrı (SınavOptik) başlıklarında ölçme değerlendirme sınavları.

E-Kütüphane (Atlas-Sözlük-kronoloji vb)

 

Projede yazılımın, ilkokul, ortaokul, lise öğrencisi ve öğretmenlerinin derslerinde destek olması için hazırladığı, MEB müfredatına % 100 uygun “Animasyonlu Konu Anlatımları”nın,”Bilgi Kitabı ve Ödevler”in, “İnteraktif Uygulamaların “Ölçme-Değerlendirme ve Sınav Merkezi”nin barındığı, 7×24 uzaktan erişim tekniği ile ulaşılan web tabanlı online eğitim platformu kullanılır.

“DERS MERKEZİ” kapsamında MEB müfredatına % 100 uygundur.

yetenek yönetimi

İlgi Yetenek Kariyer Testi

İlgi Yetenek Kariyer Belirleme Testi İle ilköğretim 4 – 8. sınıf, lise 9 -12 sınıf aralığındaki tüm öğrencilere uygulanır ;

Öğrencinin kişilik özelliklerini,
Çalışma alışkanlıklarını,
Öğrenme stillerini,
Çoklu zekasını,
Alan yeteneğini ve mesleki
ilgisini belirlemeye yönelik geliştirilmiş bir yazılım uygulamasıdır. Öğrenciye kapsamlı bir rapor sunulur. Bireysel ve kurumsal olarak online uygulanır kurumsal uygulamalar için teklif alın.

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ.
SERTİFİKASYON

ONLINE
E-Devlet onaylı
CLOUD AKADEMİ EĞİTİM PLATFORMU KATKISI İLE
Her meslek grubuna ait sertifika ve programları
Uluslararası ve 
Üniversite Onaylı
E-Devlette Görülebilir
Kamu ve Özelde Geçerli
TÜM MESLEK GRUPLARI İÇİN GEÇERLİ

Bilgi

Öğrenci Koçluk Programı ve Yazılımı

            E-Koçluk programı ile Devlet Üniversitesi onaylı sistemimizle eğitim alarak koçluk yapabilecek ve çok sayıda öğrencinin hayatına dokunacaksınız. Kendi işinizi kurabileceksiniz. Programla eğitimin yanında koçluk sürecinde gerekli reklam yazılım içerik desteği de almış olacaksınız.  Bilgi için tıklayınız.

 
EĞİTİM PLATFORMU LMS KURULUMU

Kurumsal Portal ve Eğitim Yönetim Sistemi

LMS üye duyuruları, kullanıcı panelinden giriş yapan üyeye özel duyurulardan oluşacaktır.
Duyurular, LMS yönetim panelinden genel ve gruba özel seçeneği ile duyuru tipine karar
vermeye uygun olacaktır. Üye duyurularında IK modülünden alınan personel kayıtlarına bağlı
olarak üyeye özel, birime özel, ile özel gibi çeşitli seçeneklerle özelleştirmeye uygun olacaktır.
Duyuruların yayınlanma süreleri yönetim panelinden ayarlanabilecektir. Yayından kalkan
duyurular geri planda arşivlenecektir.

KARİYER BELİRLEME PROJESİ

Günümüz eğitim öğretim disiplinleri, tek tip öğrenci profili yerine farklı yetenek, tutum ve değerlere sahip öğrenci profillerine odaklanmaktadır. Bu odaklılıkta, Öğrenci Merkezli Eğitim anlayışını beraberinde getirmektedir. Öğrenci Merkezli Eğitim anlayışı, öğrencinin kişilik özelliklerini, çalışma alışkanlıklarını, baskın zekâ alanını, öğrenme türünü, mesleki ilgisini ve alan yeteneğini belirleyerek, öğrencinin doğru yönlendirilmesini amaçlamaktadır.

Bilgi

HIZLI OKUMA ÇÖZÜMLERİ

Yazılımımız, okuma hızını arttırmak adına kullanıcılara görme alanını genişletme, özet okuma, satır tarama, sütun tarama vb. uygulaması zor ve öğrenmesi zaman alan teknikler öğretmez. Bunun yerine göz kaslarını güçlendiren, göz koordinasyonunu geliştiren alıştırmalarla motor becerilerinizi geliştirir. Ayrıca dikkat ve odaklanmanızı arttırarak okuduğunuz metne daha kısa sürede adapte olmanızı sağlar.

YAZILIM BİLİŞİM SERTİFİKASI

Eğitimlerimiz yazılı video eğitimler şeklinde, size sağlanan özel bir kullanıcı adı ve şifre ile e-eğitim şeklinde sağlanır. Günün istediğiniz saatinde giriş yaparak eğitimlerinizi tamamlamanız mümkün ve herhangi bir süre kısıtlaması bulunmuyor.
Eğitimi tamamladığınızda sertifikanız tarafınıza 10 İŞ GÜN içinde gönderilir.

“Sertifika programları iş yaşamınızda ve kişisel gelişiminizde size hız kazandırır.”

AHOB HIZLI OKUMA YAZILIMI

YAPAY ZEKA DESTEKLİ YAZILIM

AHOB Ve Anlayarak Hızlı Okuma
AHOB® yazılımı, hızlı okumaktan daha çok anlayarak okumayı geliştirmeye odaklanmıştır.
Yazılımımız, okuma hızını arttırmak adına kullanıcılara görme alanını genişletme, özet okuma, satır tarama, sütun tarama vb. uygulaması zor ve öğrenmesi zaman alan teknikler öğretmez. Bunun yerine göz kaslarını güçlendiren, göz koordinasyonunu geliştiren alıştırmalarla motor becerilerinizi geliştirir. Ayrıca dikkat ve odaklanmanızı arttırarak okuduğunuz metne daha kısa sürede adapte olmanızı sağlar.

Göz kaslarını güçlendirmek derken?

Göz kaslarımız, gözlerimizi hareket ettiren kaslardır ve tıpkı vücudumuzun diğer kasları gibidirler. Eğer yeterince güçlü değillerse, karmaşık göz hareketleri gerektiren okuma işlevi sırasında çabucak yorulurlar ve bu, dikkatin dağılmasına sebep olur.
Verimli bir okuma için öncelikle engelleri ortadan kaldırmak önemlidir. Bu sebeple yazılımımız gözlerinizi sağdan sola, yukarıdan aşağıya ve çeşitli yönlerde hareket ettirerek göz kaslarınızı güçlendirmeyi amaçlar.

Announcing
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Priority

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Reach your target audience

We know that good content will attract more visitors

Faucibus turpis in eu mi bibendum neque egestas congue. Morbi leo urna molestie at. Augue ut lectus arcu bibendum at. Dui sapien eget mi proin sed libero enim sed. Neque sodales ut etiam sit amet nisl purus. Pellentesque adipiscing commodo elit at imperdiet dui accumsan. Condimentum mattis pellentesque id nibh.

Etiam non quam lacus suspendisse faucibus. Diam in arcu cursus euismod quis viverra nibh. Sollicitudin aliquam ultrices sagittis orci a scelerisque purus semper eget.